lut 25 2016 Warszawskie biurowce 2016_mapa Walter Herz...
Komentarze: 0

Firma Walter Herz opracowała i udostępniła praktyczną mapę obiektów biurowych zlokalizowanych w Warszawie     

Warszawski rynek biurowy znajduje się w fazie niezwykle intensywnego rozwoju. Nowe obiekty biurowe w szybkim tempie zmieniają topografię miasta. W budowie jest obecnie aż 750 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Chcąc dostarczyć uczestnikom rynku informacji o aktualnych, biurowych lokalizacjach w Warszawie, firma Walter Herz opracowała mapę biznesową, na której znalazło się ponad 500 obiektów biurowych usytuowanych w 18 dzielnicach miasta, które oferują nowoczesną powierzchnię do wynajęcia. Wśród skatalogowanych biurowców najwięcej budynków zlokalizowanych jest w najbardziej prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu oraz na terenie Mokotowa, w rejonie Służewca.

Na planie oznaczone zostały zarówno gotowe budynki biurowe, obiekty w trakcie budowy, znajdujące się w procesie komercjalizacji, jak również planowane projekty biurowe. Dane dotyczące biurowców uwzględniają m.in. informacje o tym, czy dany obiekt oferuje dodatkowo również powierzchnię magazynową.     

Mapę obiektów biurowych  można bezpłatnie pobrać w wersji elektronicznej lub otrzymać w formie papierowej z firmowej landing page Walter Herz.

 

Opracowanie: Walter Herz

dompress : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz